En Popüler Akıllı Saatler

En Popüler Akıllı Saatler
En Popüler Akıllı Saatler11.03.2016 16:49

Akıllı telefonların piyasada yer alması ile birlikte, birçok aksesuar da akıllı telefonlar ile satılmaya başlandı. Bu aksesuarlardan bir tanesi de akıllı saat ürünüdür. Bu ürünün en belirgin özelliklerinden bir tanesi, akıllı telefonda yapılan işlemleri, telefonu açmadan yapabilmesidir. Hepsini olmasa da akıllı telefonlarda yapılan birçok işlemi, bu ürünlerde yapabilmeniz mümkündür.

Bu konuda isim yapmış veya öncü olmuş belli başlı markalar var. Bu markalardan bir tanesi Samsung firmasının ürettiği akıllı saat ürünüdür. Diğeri ise Sony firmasının, kendi ürettiği akıllı telefon modelleri için geliştirdiği saatlerdir.

Yalnızca kendi markalarına değil, diğer markalara da uyum sağlayan bu ürünler, gerçekten de çok kullanışlıdır.

Akıllı Saat Özellikleri

Genel olarak bütün modellerde, aynı özellikler olmasına rağmen, ürünlerin bazı özellikleri değişkenlik gösteriyor.

Gelen aramaları görmek, bu saatlerde mümkün oluyor. Böylelikle, hangi aramalara cevap vereceğine karar verebiliyorsunuz.

Elektronik postalarınıza ya da kısa mesajlarınıza, bu saatlerde bakmanız mümkündür. Ayrıca takvim özelliklerini de bu saatlerde kullanabiliyorsunuz.

Sosyal platformları, bu saatler ile kullanmak mümkün. Böylelikle telefonunuzu bile açmadan, popüler sosyal platformlarınızı kontrol edebiliyorsunuz.

Hava durumu uyarılarını da bu saatlerde kontrol etmek mümkündür. Böylelikle yalnızca saatinize bakarak, o gün ki hava durumuna göre kendinizi ayarlayabiliyorsunuz.

Bunun gibi daha birçok uygulamayı, saatinize bakarak yapabiliyorsunuz. Fiyatlar hakkında; http://www.bilio.com/akilli-saat-c6651 sitesinden bilgi alabilirsiniz.


Etiketler: En Popüler Akıllı Saatler

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
sanalbasin.com üyesidir