AHMET KOZAK KORONA VİRÜSÜNE ÇARE VATANDAŞLIK MAAŞIDIR!!!!

AHMET KOZAK KORONA VİRÜSÜNE ÇARE VATANDAŞLIK MAAŞIDIR!!!!
Profesör Doktor Haydar Baş ın "Vatandaşlık Maaşı" devreye giriyor.10.04.2020 16:18

Değerli Basın Mensupları kıymetli hemşehrilerim hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Değerli hemşehrilerim ülkemiz büyük bir badireden geçiyor.
Allah bu günleri kazasız belasız atlatmak nasip etsin diyorum

Değerli hemşehrilerim Profesör Dr Haydar Baş ve Bağımsız Türkiye Partisi görüşleri ile düşünceleri ile projeleriyle gerçekten yaklaşık 20 yıldır dünyaya yön veriyor diyebiliriz.

Profesör Dr Haydar Baş vatandaşlık maaşı ev hanımları maaşı çocuk maaşı ve en önemlisi devlet destekli asgari ücret açıklaması yaptığında herkes tabiri caizse bıyık altından gülmüştü ama bugün geldiğimiz noktada devletimiz sokağa çıkılmaması kalabalık yerlerde bulunmaması öğütlüyor.

Hatta 65 yaş üstüne de sokağa çıkmak malumunuz yasak şimdi bu insanlar nasıl geçimini sağlayacak işte burada Profesör Doktor Haydar Baş ın vatandaşlık maaşı devreye giriyor.

Bakın birçok Batı ülkesinde bu peyderpey şu an uygulanmaya başladı. Devlet diyor ki ey vatandaşım sana şu kadar maaşı hesabına yatırıyorum evinden dışarı çıkma virüsü yayma.

Prof Dr Haydar Baş ve Bağımsız Türkiye Partisi Kadroları ne demişti ben halkıma vatandaşlık maaşı olarak 1000 TL ev hanımı maaşı olarak 1500 TL çocuklarımıza okul harçlığı çocuk maaşı olarak 250 TL ve tabii ki Türkiye'de yer yerinden oynatan 5000 TL lik asgari ücret ile asla ve asla unutmamalıyız.

Ne demişti Prof Dr Haydar Baş siz bugün ne veriyorsunuz 2500 lira 2500 de ben devlet desteği vereceğim ve Türkiye'deki yaşam standardını alım gücünü 5000 TL ye çekeceğim demişti

İşte şu an tam da bunun zamanı diye düşünüyoruz dün büyük bir işverenimizle görüştüm. Evet biz işçilerimizi çıkarmak istemiyoruz ama devlet de bize SSK primlerinde Bağ Kur primlerinde vergilerde ve maaşta mutlaka ama mutlaka destek olmalı diye feryat etti.

Bu feryadı bundan yaklaşık 20 sene önce Prof Dr Haydar Baş dile getirmişti. İşverenin desteklenmesini ve Tüketicinin alım gücünün artırılmasından bahsetmişti..
Şimdi gün Devletimizin Emekliye, İşçiye ve Dar gelirliye Destek olma zamanı….

Tekrar hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
Sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler dileğiyle…Zaman BTP ve Prof Dr Haydar BAŞ zamanı…


Ahmet KOZAK BTP Ege Bölge Müfettişi..

Etiketler: Ahmet KOZAK - BTP - Ege - Vatandaşlık Maaşı -

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
sanalbasin.com üyesidir