UŞAK’LI ŞAİR SİNAN ÖZDİVARCI’NIN KİTABI ÇIKTI

UŞAK’LI ŞAİR SİNAN ÖZDİVARCI’NIN KİTABI ÇIKTI
Sinan Özdivarcı’nın "Gecenin İhanetiydi Gözlerin" isimli şiir kitabı çıktı21.03.2018 12:44

Kitabından önce  sözlerini yazıp yaptığı Demo şarkılarla dikkatleri üzerine çeken. Uşak’lı Sinan Özdivarcı  Enver Yılmaz,Münir Doğanay ve daha bir çok ünlünün çıkarttığı albümde söz yazarı oldu. Müzik hayatına ilk Radyo programcılığıyla başlayan Özdivarcı kendine özgü tarzıyla Ege bölgesinde ve Ulusal Radyo Programlarıyla Ülke genelinde. Şairle Akşam Rüzgarı program yapımcısı ve sunucusu olarak biliniyor.

2014 Yılında Türkiye’nin büyük bestekarı ve şairi merhum Ali Tekintüre’nin ve Orhan Gencebay’ın bestekarı Vural Şahin’in Münir Doğanay’a yönlendirmesiyle müzik dünyasına şair bestekar olarak giriş yapan. Sinan Özdivarcı. Gecenin İhanetiydi Gözlerin isimli şarkı sözlerinden oluşan şiir kitabıyla sanat severlerle ve okuyucularıyla buluşuyor.

Bırakmadın.Vazgeçersin ama unutamazsın.Kimin Umrunda, Gecenin İhanetiydi Gözlerin,Sana Gelirdim.Sevememki ,Geceler, Gitti, Seni Tutamadım isimli eserleri Fantazi Müziğin sevilen sanatçısı Münir Doğanay tarafından yorumlandı  ve sonra ünlü sanatçı  Enver Yılmaz.2018 albümünde Müebbet Yedim isimli eserini seslendirdi, Fikret Onurbaş Gittin isimli çalışmasına hayat verdi ve Uşak’lı  Grup Rom tarafından Akşam Rüzgarı akabinde Ersin Aydın  Sen Gelince isimli 2018 singılında Sinan Özdivarcı’nın şarkılarıyla sevenleriyle buluşuyor


Etiketler: Sinan Özdivarcı

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
sanalbasin.com üyesidir