Hafta Hafta Gebelik

Hafta Hafta Gebelik
Hamileliğinizi öğrendiğinizde yaladığınız heyecan 9 aylık bir serüvenin muhtemelen ilk ayı içinde olacaktır. Büyük bir yolculuk içinde olana bebeğinizin bu büyüme telaşı içinde sizin ona vereceğiniz destek de oldukça önemlidir. Hafta hafta gebelik izlemeleri sonucunda bebeğin hızla geliştiğine şahit olabilirsiniz.27.02.2017 15:58

Hamileliğinizi öğrendiğinizde yaladığınız heyecan 9 aylık bir serüvenin muhtemelen ilk ayı içinde olacaktır. Büyük bir yolculuk içinde olana bebeğinizin bu büyüme telaşı içinde sizin ona vereceğiniz destek de oldukça önemlidir. Hafta hafta gebelik izlemeleri sonucunda bebeğin hızla geliştiğine şahit olabilirsiniz.

Bebeğin Gelişim Süreci

Bebeğinizin gelişim sürecini hafta hafta gebelik ile öğrenmeniz mümkün. Netten yapacağınız araştırmalarda bebeğiniz ile ilgili olarak gelişimini hafta hafta gebelik ile izleme şansınız bulunuyor. Bunun yanı sıra doktor muayenelerinizde doktorunuz gelişim süreci ile ilgili size detaylı olarak bilgi sunacaktır.

Bebeğin Hafta Hafta Değişimleri Nelerdir?

Bebeğiniz nokta gibi sadece bir lekeden ibaretken onun ellerinin ayaklarının kafasının oluşumunu zaman içinde izlemek oldukça ilginç ve bir o kadar da değerli bir tecrübedir. Onun bu gelişim mucizesini hafta hafta gebelik ile ilgili olan bilgilerden de ulaşabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak bilgi alabileceğiniz http://www.gebe.com/ adresinde birinci haftadan doğuma kadar süren bu macera dolu deneyimi hafta hafta incelemenizde mümkün olur.


Etiketler: Hafta Hafta Gebelik

Diğer KADIN AİLE haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
sanalbasin.com üyesidir