Valiz Seti

Valiz Seti
Kalabalık ailelerin ve uzun seyahatlerin vazgeçilmezlerinden birisi olan valiz seti seyahatlerinde yanlarında çok eşyası olmasını sevenler için ideal ürünlerdir. 12.08.2017 11:49

Kalabalık ailelerin ve uzun seyahatlerin vazgeçilmezlerinden birisi olan valiz seti seyahatlerinde yanlarında çok eşyası olmasını sevenler için ideal ürünlerdir. Üç adet farklı boy valizden oluşmakta olan bu setler uygun fiyatları sebebi ile çok fazla rağbet görmektedir.

Valiz Seti Fiyatları

Valiz seti tek tek valiz alımlarına oranla çok daha makul fiyatlara satılmaktadır. Valiz seti fiyatlarımızı görmek ve modellerimizi incelemek için www.myvalice.com adresine sizleri beklemekteyiz. Fiyatlarımızın son derece uygun aralıklarda tutulmuş olup, ürün yelpazemizin genişliği ile her bütçeye hitap eden valiz setleri bulmak mümkündür.

Valiz Seti Modelleri

Sitemiz üzerinden seyahat ürünleri konusunda aradığınız her şeyi bulmanız mümkündür. Valiz seti ise ürün yelpazemizin en geniş olduğu ürün başlıklarından bir tanesidir. Dilerseniz tekerlekli ürünleri, dilerseniz de tekerleksiz modellere ile onlarca modellere sitemiz üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz. Renk konusunda da son derece iddialıyız. Her ürün modelinin onlarca farklı rengi satışta olup her zevkten insanın kendine göre bir şeyler bulacağınız, ürün kalitemizden memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.


Etiketler: Valiz Seti

Diğer KAMPANYALAR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
sanalbasin.com üyesidir