BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE HEDEF PROFESYONEL LİG

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE HEDEF PROFESYONEL LİG
BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE HEDEF PROFESYONEL LİG29.08.2015 11:51
UTAŞ Uşakspor teknik heyeti ve futbolcularıyla kahvaltıda bir araya gelen Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Kentimizin profesyonel liglerde yer alacağına inancımız tamdır. Takımımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
Belediye Başkanı Nurullah Cahan UTAŞ Uşakspor takımı teknik heyeti ve futbolcularıyla kahvaltıda buluştu. Ezogelin Restoran’da düzenlenen kahvaltıya Başkan Cahan’ın yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Ergün Kırdinli’de katıldı. Kahvaltıda takımın son durumu masaya yatırılırken şampiyonluk kazanılması konusunda bir kez daha gönül birliği yapıldı.
Mazisindeki gibi olacak
Uşak’ın futbolunun mazisindeki yerini tekrar alacağını aktaran Belediye Başkanı Nurullah Cahan,”Yönetimimiz bu hedef doğrultusunda üzerine düşen ne varsa yapmaya hazırdır” dedi.
Bu konuda güzel bir sinerji yakaladıklarını belirten Cahan, “Bugün burada takımımızın oyuncuları ve hocaları ile buluşmaktan son derece mutluyuz. Uşak futbolda güzel bir mazisi olan bir kenttir. Bu yıldaki en büyük hedefimiz ise tıpkı mazimizde olduğu gibi kentimize yakışan bir mücadeleyle profesyonel liglere ulaşmaktır. Bundan sonraki süreçte sürekli toplantılar yaparak kentin yöneticileri ve sporcuları bir araya getirerek kazanacağız. Bu sayede manevi bir havayı yakalayarak ilimizin beklentilerini beraber karşılayacağız” dedi.
Takımımızın yanındayız
UTAŞ Uşakspor’un hedeflerine ulaşması için bütün imkanları seferber ettiklerine değinen Cahan, “Maddi olarak ne gerekiyorsa bugüne kadar yaptık. Bunun yanında tesislerimizi de en güzel hale getirdik. Kardeşlik ve birlik beraberlik anlamında da Belediyemiz ve şehrimiz takımımızın yanındadır. Bizler her futbolcumuzun ailesi gibi yanlarında olmaya devam edeceğiz. İnanıyoruz ki sporcularımız da şehrimize yakışan bir oyunla özlenen futbolu bizlere armağan edecektir” ifadesini kullandı.


Etiketler: BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE HEDEF PROFESYONEL LİG

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
sanalbasin.com üyesidir