Uşak Mehmet Atak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Hastaları Program Düzenledi

Uşak Mehmet Atak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Hastaları Program Düzenledi
Uşak Mehmet Atak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Hastaları Program Düzenledi18.04.2013 10:22

Uşak Kamu Hastaneleri Birliği,  Uşak Devlet Hastanesi,  Mehmet Atak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi tarafından Atatürk Kültür Merkezinde program düzenlendi.

 

Programa Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden ve eşi Yeşim Erden başta olmak üzere, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Yalçın Atlı ile  hastane yetkilileri ve hasta yakınları katıldı.

 

Mehmet Atak Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde eğitim ve tedavi gören hastalar tarafından hazırlanan program  elişi ve resim sergisi ile başladı. Sergiyi gezen Vali Mehmet Ufuk Erden ve eşi Yeşim Erden  hastalar tarafından yapılan eserler hakkında bilgiler aldı.

Sergi sonrasında Atatürk Kültür Merkezi 1 nolu salonda devam eden programın  açılış konuşmasını yapan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı Mehmet Atak Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi hakkında bilgiler verdi.

Yapılan konuşmalar sonrasında merkezde tedavi ve eğitim gören vatandaşlar tarafından hazırlanan “güzel gören, güzel düşünür” isimli skeç ile müzik ve şiir etkinliği programa katılanlar tarafından tam not aldı.


Etiketler: Uşak - Mehmet - Atak - Toplum - Ruh -Sağlığı - Merkezi - Hastaları - Program -Düzenledi

Diğer haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
sanalbasin.com üyesidir